T18E2 Boarhound
A T18E2 Boarhound egy nehéz páncélgépkocsi, mely képes felvenni a harcot a korai második világháborús közepes harckocsikkal tömeg, tűzerő és páncélzat terén. A T18E2 egy 8×8-as páncélgépkocsi, tehát egy összkerékhajtású jármű. Páncélzata 50 mm vastag, de a T18E2 még így is képes akár 80 km/h-s végsebesség elérésére. Fegyverzete egy nagy tűzsebességű 57 mm-es löveg és hozzá két típusú páncéltörő lőszer (tömör és APHE). A T18E2 a felderítés és a támadások támogatása terén jeleskedik.
Tandem-MAI
A Tandem-MAI a War Thunder egyik legszokatlanabb repülőgépe. Ezt a kis méretű, ám nagy sebesség elérése képes csatarepülőt a 30-as évek második felében fejlesztették. Függőleges vezérsíkjait egy extra hátsó szárnyra szerelték, mely lehetővé tette a repülőgép hosszának jelentős mértékű lecsökkentését a nagy szárnyfesztáv megtartás mellett. A War Thunderben a cuki Tandem-MAI a szovjet légierő fejlesztési fájának első rangjában fog rád várni!
Lorraine Automoteur 155 mm Mle 50
A Lorraine 40t alvázát egy masszív 155 mm-es tarackkal szerelték fel egyszerű kazamata stílusú páncélozott burkolatban, és így kapjuk a Lorraine Automoteur 155 mm Mle 50 járművet, a játékba elsőként bekerülő francia önjáró löveget. Összesen 28 darab lőszerrel rendelkezik, melyek egyenként több mint 40 kilogrammot nyomnak. A szokásos légvédelmi géppuska helyett egy 20 milliméteres gépágyúval rendelkezik, s ennek megfelelően jó eséllyel védheti meg magát az ellenséges repülőgépek és a bosszantó könnyű harckocsikkal szemben.
Westland Whirlwind P.9
A Whirlwind nehézvadász volt a brit Királyi Légierő első együléses, de kétmotoros repülőgépe. A repülőgép eredetileg bombázók ellen nagy magassági elfogóvadásznak készült, ennek megfelelően a projekt egyik elsődleges feltétele a fegyverek felszerelhetősége volt. Lenyűgöző fegyverarzenálja négy darab 20 milliméteres Hispano gépágyúból és bombákból áll – a repülőgépet a háború során tulajdonképpen vadászbombázóként használták.